17.2 C
Brno
Úterý, 6 června, 2023
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyUdělejte si radost novým kvalitním a levným nábytkem

Udělejte si radost novým kvalitním a levným nábytkem

Je důležité cítit se doma pohodlně, bezpečně a příjemně. Zároveň je dobré dělat si alespoň tu a tam radost. Toho je možné dosáhnout mnoha způsoby a zútulnění domova patří k velmi dobrým způsobům. Třeba teď na léto si můžete koupit nový zahradní nábytek. Anebo vybavení, které potřebujete celoročně a již si zaslouží výměnu. 

V ložnici to nejde bez nočního stolku

Pokud máme minimální prostory na ložnici, zřejmě budeme nuceni odkládání si věcí, které chceme mít večer a v noci po ruce, vymyslet jinak, než nočním stolkem. K dostání jsou postele, které mají „poličku“ za hlavou, a až pak je čelo postele. Tady ale hrozí, že si věci ve spánku posunete, shodíte. Možností je i polička blízko nad postelí, která bude úzká, abyste se do ní nebouchli. Anebo mohou být krátké poličky po stranách postele jakoby v místě, kde má být stolek, jen výš tak, aby vám nezavazela. Odložíte tam brýle, sklenku s pitím, hodinky či cokoli jiné. 

Nejlepší jsou ale noční stolky tak, jak mají být. Pokud máte letité stolky s vyviklanými nohami, s šuplíkem, kterému nedrží přední deska a stále padá, nebo dvířka skříňky, která mají poškozené panty, vyměňte konečně starý model a nahraďte jej novým. Na Sg-nabytek.cz koupíte klasické noční stolky i zajímavé, netradiční, také ty ve skandinávském stylu, bílé… Vybere si každý. 

Dětské skříně pro holky i kluky

Také levné dětské skříně vám mohou zkrášlit domov. K dostání jsou v mnoha velikostech, šuplíkové i s dvířky, je jen na vás, které upřednostníte. Co třeba úzká skříň se stříškou? Vedle sebe můžete dát dvě, tři a vytvořit pár hezkých domků u sebe. Nebo je doplnit regálem MIRUM v podobě domečku v bílo/šedé barvě. Je teď k dostání se slevou 37 % právě na sg-nabytek.cz.

Vyberte si i levný nábytek, s nímž bude krásná i vaše jídelně a kuchyně, obývák nebo koupelna. Vše na jednom místě. Navíc při nákupu nad 15 000 Kč s dopravou zdarma.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek