19.2 C
Brno
Úterý, 6 června, 2023
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyAplikace pro školky je ve 21. století neocenitelnou pomocí

Aplikace pro školky je ve 21. století neocenitelnou pomocí

Víte o tom, že existuje aplikace pro školky, která usnadní práci rodičům i učitelům? Co tato šikovná školka v mobilu umí a proč s ní budou spokojeni rodiče i učitelé?

Aplikace pro školky aneb poznejte převratný program

Protože ve školství je běžné, že učitelé, ale i vedení školek stále tráví nekonečné hodiny úmorným papírováním, bylo načase, aby se to změnilo. Proto se programátoři dali dohromady s učiteli z mateřských škol, jeslí i dětských skupin a společně vytvořili projekt, který je dokonale propracovaný a obsahuje celou škálu praktických nástrojů. Představujeme vám projekt aplikace pro školky.

Snadno ovladatelný informační systém pro mateřské školy

V čem aplikace pro mateřské školy spočívá? Jedná se o informační systém pro mateřské školy, jenž se snadno ovládá a v přehledném menu najdete vše, co potřebujete. Od praktické nástěnky, která může obsahovat fotografie a videa dětí, ale i důležité informace pro rodiče, až po nezbytné formuláře pro vedení mateřinky. Už žádné papírky po kapsách a studování nástěnek v budově školy, místo toho stačí zkontrolovat aplikaci a hned víte, na čem jste.

Správa mateřské školy i elektronická docházka na jednom místě

Přestože se může zdát, že správa mateřské školy je nikdy nekončící proces, s pomocí moderní aplikace ji lze zvládnout rychle a pohodlně. Součástí školky v mobilu je také elektronická docházka, jež docházkový systém pro školky výrazným způsobem promění k lepšímu.

Jste-li nějak propojeni s mateřskou školou a líbilo by se vám, kdyby práce učitelů i vedení byla efektivnější a komunikace s rodiči rychlejší a spolehlivější, přejděte na aplikaci pro školky. Její instalace je snadná a součástí přechodu do online prostoru je také prezentace a školení od tvůrců o tom, jak aplikaci ovládat a představení všech jejích funkcí.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek